O nás

Kdo jsme, jaké služby a produkty vám nabízíme nebo co nabízíme našim partnerům
O nás
01
Představení společnosti

ColorCar a.s. - výhradní distributor Cromax

ColorCar
Společnost ColorCar a.s. je výhradní distributor opravárenských autolaků značky Cromax, dříve DuPont Refinish v České republice.

Společnost působí jako výhradní zástupce firmy Cromax (DuPont Refinish) na trhu od roku 1992 , v oblastech autoopravárenského lakování, automobilového průmyslu a průmyslové výroby. Po celou dobu působení jsme maximálně věrní značce Cromax.

Nabízíme do Vaší lakovny vše, co zajistí její bezproblémový provoz s vysokou produktivitou, nízkými materiálovými a energetickými náklady, s minimálními dobami trvání technologických operací a tím i nízkými náklady na pracnost a mzdy. K tomu průběžně technickou pomoc a poradenské zázemí prostřednictvím našich techniků. Kompletní proškolení personálu Vaší lakovny. Poradenství a pomoc při plnění požadavků zákonů a vyhlášek z oblasti životního prostředí.

Potřebujete najít produkt, případně hledáte technické listy?
02
Co nabízíme

Nabídka produktů

ColorCar
Kompletní sortiment materiálů a zařízení pro profesionální lakování: estetický vzhled, stabilita a odolnost na nejvyšší úrovni

A samozřejmě ucelený sortiment materiálů a zařízení pro oblast náročného lakování s vysokými nároky na estetický vzhled, dlouhodobou stabilitu vzhledu a vysokou mechanickou a chemickou odolnost. Sortiment je zaměřen zejména na lakování a opravy lakování osobních automobilů a mobilní techniky ( letadla, autobusy a tramvaje, lodě a pod., průmyslové lakování a lakování, na které jsou kladeny speciální požadavky co do nejrůznějších vlastností, rychlosti aplikace a vysoké produktivity. Nátěrové hmoty, ověřené technologické postupy, míchací systémy a koloristiku firmy Cromax, která patří v této (a nejen v této) oblasti jednoznačně do světové špičky.

03
Doplňky

Profesionální doplňky

Vybavení Vaší lakovny či jiného provozu zařízením a pomocnými prostředky od renomovaných výrobců, které autorizovaně zastupujeme:

Materiály a ochranné pomůcky
 Dílenské nářadí
Stříkací a doplňková technika
Stříkací a doplňková technika
Stříkací kabiny pro autolakovny a průmyslové provozy